www.100greatestnysports.com

Pokój dziecięcy to jedno z najsłodszych pomieszczeń w domu. Ogromne możliwości, jakie dają nowoczesne rozwiązania, piękne meble oraz dodatki sprawią, że można zrealizować nawet najskrytsze marzenia.

Dzisiaj wszystko jest możliwe, bowiem nawet lampa może idealnie odzwierciedlać upodobania dziecka. W pokoju piłkarza idealnie sprawdzi się żyrandol w kształcie piłki, podobnie jak u małej księżniczki pięknie zaprezentuje się lampa w kształcie zamka.

Wybór lamp dziecięcych jest imponujący, pozwala wyczarować wyjątkowe wnętrza. Warto jednak pamiętać, że pokój dziecka musi posiadać dobre oświetlenie, które umożliwi mu zabawę.

Dlatego też najważniejsze źródło światła w tym przypadku to centralna lampa sufitowa. Może to być wpuszczone w płytę g-k punktowe światło halogenowe, ale niezbędne jest zainstalowanie większej ilości lampek.

Oprócz głównego światła niezbędne jest również zainstalowanie lampki nocnej. Może ona stanąć na stoliku przy łóżku, jednak ciekawszą formą jest naścienny kinkiet w jakimś bajkowym kształcie.